Appartement verhuurd in Malderen

Gezellig Dakappartement met privé tuin + garage

Zwaluwstraat 25, 1840 Malderen

Omschrijving

Bent u op zoek naar een instapklaar appartement dat rust, licht en extra buitenruimte combineert? Dit charmante dakappartement aan de Zwaluwstraat 25 in Malderen biedt u niet alleen een gezellige thuis, maar ook het unieke comfort van een eigen privétuin en een garage.
De troeven van dit appartement:
Licht & Ruimte: Gelegen op de tweede verdieping, geniet dit appartement van een prachtige lichtinval. De ruime leefruimte is voorzien van twee grote Velux-ramen die de kamer een open en luchtig gevoel geven.
Volledig Instapklaar: Het appartement is uitstekend onderhouden en onmiddellijk bewoonbaar. De aparte, gesloten keuken biedt voldoende ruimte om comfortabel te koken en de badkamer is uitgerust met een ontspannend ligbad.
Buitenleven (Terras & Privétuin): Geniet van de zon op het zuidwestelijk georiënteerde terrasje. Als kers op de taart beschikt dit appartement over een eigen privétuin, een zeldzame luxe voor een bewoner van een appartement!
Inclusief Garage: Geen parkeerzorgen of krabben in de winter; een eigen garagebox is in de huurprijs begrepen.
Energiezuinig: Met een gunstige EPC-score van 275 (Label C) bent u verzekerd van een beheersbaar energieverbruik.
Toplocatie:
De ligging is ideaal voor wie houdt van rust, maar toch overal dichtbij wil zijn:
Op slechts 100 meter van het station van Malderen (perfect voor pendelaars!).
Op fietsafstand van het centrum van Londerzeel.
Vlakbij het groene Buggenhout.
Praktische informatie:
Huurprijs: € 725,- per maand (garage en tuin inbegrepen).
Beschikbaarheid: Vanaf 1 juni.
Verdieping: 2de verdieping (geen lift aanwezig).
Slaapkamer: 1 ruime slaapkamer.
Interesse? Wacht niet te lang om dit unieke appartement te ontdekken. Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse, contacteer BESSEMS VASTGOED op 052 57 72 76 of via info@bessems.immo.